Дипломні роботи,
курсові, реферати на замовлення

Компанія VIP-Diplom надає допомогу в написанні
студентських робіт будь-якого рівня складності
за прийнятними цінами. Ми виконуємо роботи по будь-яким
предметам і в найкоротші терміни. Наші знижки та акції
приємно здивують вас!


 

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

(093) 494-12-15
(097) 070-29-14

zakaz@vip-diplom.com.ua
Графік роботи:
понеділок - п'ятниця з 10-00 до 17-00,
субота, неділя - вихідні.

 

 

Курсові роботи

Курсова робота - це наукова праця, що підтверджує серйозне ставлення студента до предмета, що вивчається на даному етапі навчання. Курсові роботи на замовлення, написані нашими фахівцями - гарантія успішно зданої сесії.

Реферати

Реферат являє собою письмову роботу, що складається з декількох розділів, на певну тему. Ми виконуємо реферати на замовлення відповідно до сучасних вимог. Наші реферати на замовлення виділяються прийнятною ціною при відмінній якості виконання.

Дипломні роботи

У нашій Компанії Ви зможете замовити бакалаврську, дипломну, магістерську роботу з усіх дисциплін: будь-яка галузь економіки, права, психології, педагогіки, програмування, соціології, філософії, лінгвістики, математичні, технічні науки і т.д.

Контрольні роботи

Контрольні роботи, як правило, містять теоретичний і практичний матеріал. Якщо Ви з якоїсь причини не можете виконати завдання, замовити контрольну роботу можете в нашій Компанії.

Ласкаво просимо до нас на сайт!

Всім,  хто навчається відомо, що практично неможливо відучитися у ВНЗі, не здаючи при цьому жодної письмової роботи. Саме контрольні, реферати, курсові, звіти та дипломи є показниками рівня знань студентів, від них багато залежить.

Компанія VIP-Diplom є лідером на ринку України. Наша мета - допомагати Вам у навчанні, оволодінні науковими знаннями і досягненні професійних успіхів. Для цього ми працюємо, розвиваємося, стаємо краще.

Ми прагнемо до довгострокового співробітництва з нашими клієнтами, і багато з них стають нашими постійними замовниками, а також рекомендують нас своїм друзям і знайомим.

За роки роботи в галузі інформаційних послуг ми написали безліч дипломних робіт на замовлення, статей, аналітичних досліджень, рефератів, курсових, контрольних, рефератів, доповідей, есе з економічних, юридичних дисциплін, історії, психології, соціології, філософії, культурології, вищої математики, екології, географії, бухгалтерського обліку та ін.

Крім того, ми здійснюємо супровід своїх робіт, їх доопрацювання і коригування. Така необхідність іноді виникає, якщо викладач робить дрібні зауваження щодо оформлення роботи. Ці доробки ми виконуємо безкоштовно, відповідно до умов наших гарантій.

У визначений термін Ви отримаєте від нас повноцінну оригінальну роботу, Ви будете впевнені, що вона відповідає темі і плану, і не була взята з відкритих джерел.

Однак, захищати роботу належить Вам. Тому ми рекомендуємо прочитати роботу, ознайомитися з додатками, і тоді успіх Вам забезпечений.

 

Приблизні терміни та вартість виконання робіт:

Вид роботи

Ціна

Термін
(роб.днів)

Дипломна робота

Від 1700 гривень

Термін виконання 3-4 тижні

Курсова робота

Від 280 гривень

Термін виконання 8-10 днів

Звіт з практики

Від 330 гривень

Термін виконання 8-12 днів

Контрольна робота

Від 110 гривень

Термін виконання 6-8 днів

Реферат

Від 85 гривень

Термін виконання 5-7 днів

У розділі "Прайс-лист" наведено розцінки на найбільш затребувані роботи та послуги при стандартних термінах виконання і при типових характеристиках. У той же час вартість кожної окремо взятої роботи варіюється в залежності від терміновості, обсягів і специфічних вимог, що пред'являються замовником.

 

Наші переваги:

  • спектр послуг, які надає наша Компанія неухильно зростає;
  • ми виконуємо всі види студентських робіт. У нас ви можете замовити реферати, оформити замовлення курсової, дипломної роботи, замовити контрольні, рішення задач на замовлення, тести, креслення, проекти, бізнес-плани, дослідження, науково-дослідні роботи;
  • займаємося перекладами будь-яких текстів з іноземної мови на українську (російську) і, навпаки, з української (російської) на іноземну;
  • простота та зручність роботи: замовлення можна зробити через Інтернет (on-line замовлення);
  • роботи проходять перевірку на плагіат, через систему антиплагіат. Всі роботи оригінальні;
  • безкоштовні доопрацювання, протягом 14 днів після здачі роботи;
  • ми укладаємо договір (на дипломи, магістерські, бакалаврські роботи) і в договорі прописуються всі вимоги до роботи і відповідальність обох сторін. Всі роботи авторські і пишуться під конкретні вимоги, конкретного замовника, прописані в договорі.

Ми працюємо у всіх регіонах та областях України: Києві, Чернігові, Сумах, Черкасах, Кіровограді, Житомирі, Одесі, Миколаєві, Харкові, Дніпропетровську, Луганську, Луцьку, Ровно, Львові, Тернополі, Ужгороді, Чернівцях і ін.містах.

Компанія VIP-Diplom - це якість, професіоналізм і індивідуальний підхід до кожного студента!

 

 

 

Індивідуальний підхід до кожного клієнта
- Запорука нашого з Вами успішного співробітництва!

 

З повагою, Компанія VIP-diplom

 

01.12.2021
Вітаємо Вас з Новим Роком та Різдвом! Прийміть найщиріші побажання яскравих професійних успіхів, нових досягнень, міцного здоров'я, радості і благополуччя! Ми хочемо подарувати Вам наші подарунки, які представлені у вигляді новорічних  акцій.

 

01.09.2019
Від усієї душі вітаємо Вас з 1 вересня - Днем знань! Нехай цей день завжди буде для Вас днем великих надій. Нехай прагнення до нових знань ніколи не вичерпується в Вашій душі, а новий навчальний рік стане роком великих досягнень!

 

08.03.2019
Всіх чарівних дівчат вітаємо з Міжнародним Жіночим Днем!!!