Гарантії
Друкувати

Гарантії1. Наша Компанія є зареєстрованим в установленому порядку суб'єктом підприємницької діяльності, основною метою діяльності якого є надання інформаційних послуг.

2. Всі роботи виконуються фахівцями з вищою освітою, з досвідом роботи з написання дипломних і курсових робіт не менше двох років.

3. Нам дорога репутація, яку ми встигли заробити за час своєї роботи. Ми завжди виконуємо взяті на себе зобов'язання і завжди чесні зі своїми замовниками. Нам не вигідно обманювати, тому що саме за рекомендацією наших клієнтів ми отримуємо значну частину нових замовлень.

4. На кожну роботу дається гарантія якості і повна підтримка з нашого боку. Після отримання роботи Ви маєте можливість звернутися за виправленнями помилок або недоліків, виявлених після перевірки Вашим викладачем (безкоштовно протягом 30 днів з моменту отримання дипломної; 14 днів - реферату, контрольної, курсової. Якщо від замовника немає відповіді по нашим запитам протягом 30 днів, то замовлення автоматично ліквідується з припиненням всіх зобов'язань).

5. Уважно виберіть і повідомте нам тему роботи. Краще кілька тем на вибір, тоді ми зможемо вибрати найбільш оптимальний варіант для Вас (за вартістю і за термінами).

6. Доопрацювання виконується безкоштовно в тому випадку, якщо не потрібно відступатися від плану чи структури роботи, представлених при оформленні замовлення. У разі доопрацювання роботи ми можемо попросити Вас надати рецензію від викладача. Всі нарікання з приводу якості робіт ми приймаємо тільки при наявності рецензії викладача.
До безкоштовних доопрацювань диплома, курсової, контрольної, реферату або будь-якої іншої письмової роботи НЕ відносяться:

  • доопрацювання, пов'язані зі зміною первісної теми роботи;
  • доопрацювання, пов'язані зі зміною затвердженого плану роботи;
  • доопрацювання, пов'язані з використанням в роботі джерел і матеріалів, не згаданих при оформленні замовлення;
  • доопрацювання, пов'язані зі зміною оформлення, якщо вимоги до оформлення не обговорювалися при замовленні;
  • доопрацювання, пов'язані зі зміною обсягу роботи.

7. Якщо зауваження виконаної роботи суперечать початковим вимогам (змінено план, тема, обсяг та ін.), то виправлення вносяться замовником самостійно, або за додаткову оплату при бажанні виконавця.
Тому, шановний замовник, підходьте відповідально до своїх вимог до замовлення, обумовлюйте з нами план, кількість сторінок, структуру, приблизний список літератури і т.д. Ви несете відповідальність за надані дані на своє замовлення, за якими ми будемо виконувати роботу для Вас. Тому будьте гранично уважні при оформленні замовлення, надавайте повну необхідну інформацію про нього.
За нашими даними 99% всіх наших робіт успішно здаються в навчальних закладах, тому, приклавши мінімум зусиль до ознайомлення змісту свого диплома, реферату, контрольної або курсової, Ви зможете легко відповісти на питання викладачів і отримати бажаний результат. При втраті електронного варіанту виконаного нами замовлення, ми обов'язково надамо Вам копію з нашого електронного архіву. Замовляючи роботи у нас, Ви отримуєте всі необхідні гарантії, і в разі виникнення будь яких труднощів Ви можете розраховувати на нашу всебічну допомогу.

8. Якщо Ви придбали роботу і не повідомили нам прізвище викладача, який буде її перевіряти, ми також не несемо жодних гарантійних зобов'язань.

9. Виконане замовлення Ви отримуєте в електронному та / або роздрукованому вигляді. Електронна копія висилається на ваш e-mail або записується на наш електронний носій.

10. Якщо ви виявили в роботі явні чи удавані недоліки і вирішили їх виправити самі, то дані дії не є підставою для повернення Вам частини вартості роботи - ці ж дії могли б бути виконані на Ваше прохання без Вашої участі та витрат Вашого часу.

11. Захист роботи здійснюється Вами самостійно. Якщо робота була допущена до захисту, то низька оцінка, отримана на захисті, не є підставою для повернення грошей.

12. Кожна робота пишеться індивідуально і існує в єдиному екземплярі.

13. Обсяг роботи на ціну впливає незначно. Тільки у нас замовляючи роботи, Ви платите не за обсяг, а за якість. Замовляючи у нас роботи, Ви завжди знаєте, за що Ви платите, так як у нас відсутня прийнята система оплати за обсяг. Ми вважаємо, при системі оплати за кількість сторінок, робота програє в якості. Тому у нас вартість робіт визначається за складністю, а не за обсягом, ми пишемо не тільки об'ємні роботи, а й якісні.

Укладення договору на дипломні роботи14. Також, у нас є можливість укладення договору: роблячи замовлення й отримуючи роботу, відповідно до українського Законодавства, Ви укладаєте письмовий договір (за Вашим бажанням).

15. Терміни виконання роботи Ви встановлюєте самі при замовленні. При підтвердженні замовлення ми заносимо дату в спеціальну форму і чітко відслідковуємо хід виконання роботи. По мірі виконання замовлення, Ви можете зв'язатися з нами зручним для Вас способом і дізнаватися про те, як просувається виконання Вашого замовлення. Коли замовлення виконано, ми зв'язуємося з Вами і домовляємося про зустріч.

16. У разі відмови Замовника від послуг Виконавця аванс в розмірі 50% не повертається (за умови, що робота знаходиться на стадії виконання, а не виконана). У разі повернення грошей за виконану роботу з яких-небудь причин, гроші за терміновість виконання роботи не повертаються.

17. Ми не беремося за будь-яку роботу. Якщо ми з яких-небудь причин не можемо виконати роботу, ми просто за неї не візьмемося.

18. По роботах, виконаних під замовлення, гарантована їх конфіденційність.

19. Кожну письмову роботу ми перевіряємо на відповідність первинним вимогам щодо оформлення, відповідності темі, змісту.

20. Всі роботи проходять перевірку у системі Антиплагіат. Ми не допускаємо такого обману з боку авторів, як підсовування клієнту курсової чи реферату, взятого з мережевих сховищ готових робіт. Таким чином, Ви можете бути впевнені, що Ваша робота - унікальна.

Звичайний відсоток оригінальності робіт 70%. Він може змінюватись в ту чи іншу сторону, залежно від вимог ВНЗ, побажань замовника, або тематики виконуваної роботи. Наприклад, роботи, що містять цитати з законів і нормативних актів, можуть мати більш низький відсоток. Таким чином, ми забезпечуємо унікальність кожної окремо взятої курсової, реферату або диплома. Плагіатом не вважаються наукові статті, електронні версії книг, законодавчі акти, відомості з електронних словників (наприклад Вікіпедія).

Просимо Вас звернути увагу, що написання рефератів, курсових і дипломів на замовлення - робота творча і більшою мірою залежить від ідеї автора. Фахівці, які виконують дані роботи, не тільки втілюють свій задум, а й ґрунтуються на тих відомостях, які Ви залишаєте при замовленні.

Ми несемо відповідальність за якість роботи, її індивідуальність, але не за здачу її викладачу. Рекомендуємо Вам не тільки читати матеріал, але й докладно вникати в його суть, щоб бути готовим відповісти на питання Вашого викладача.

Ви несете відповідальність за надання відомостей про вашому замовленню. Будьте уважні, вказуйте повні вимоги до роботи (план, структура, список літератури тощо), згідно з якими ми і будемо виконувати Ваше замовлення.

Ми не несемо відповідальність за Ваші стосунки з викладачем у разі упередженого ставлення з його боку або необґрунтованої відмови прийняти роботу.

Ми всіма силами намагаємося допомогти Вам, але повною мірою успіх і здача роботи залежить тільки від Вас.

Для виключення помилок переконливо просимо вас повідомляти всі вимоги викладача докладно. Хочемо звернути увагу на те, що вимоги до роботи приймаються до початку виконання роботи, а не після її завершення. Тому, постарайтеся серйозніше поставитися до подачі замовлень, щоб не склалася ситуація, коли замовлення виконано, а ви виявляєте, що воно не відповідає вимогам, що пред'являються викладачем. За надання вами не точних або помилкових даних, вимог до роботи ми відповідальності не несемо - будьте уважні!

УВАГА: Мінімальний термін доопрацювання - 2 робочих дня.
УВАГА: Гарантія не поширюється на куплені готові роботи, і роботи, за якими зобов'язання припинені за погодженням із замовником.
УВАГА: У вартість замовлення входить роздруківка у форматі А4 (у кількості 1 екз.) Або надання роботи в електронному вигляді (на CD-диску).
УВАГА: Роздруковуються тільки документи у форматі Word і Excel.
УВАГА: За роздрук формул Компанія відповідальності не несе.

УВАГА: Ми пишемо рецензії, але ми не ставимо на них печатки.
УВАГА: Особи, які не досягли 18-річного віку, без відома одного з батьків користуватися, послугами нашої Компанії не можуть.
УВАГА: При супроводі роботи повторна роздруківка здійснюється за додаткову вартість.

Шановний замовник!
Всі проблеми вирішувані. Пам'ятайте про це, будьте ввічливими і коректними. Ваша ввічливість робить можливими навіть безкоштовні доопрацювання не по темі роботи (вирішується індивідуально).
Ми всіма силами намагаємося допомогти Вам, але повною мірою успіх і здача роботи залежить тільки від Вас.

 

Користуючись послугами нашого сайту, замовник автоматично приймає умови даної угоди.