Про Компанію
Друкувати
VIP-Diplom.com.ua - відомий освітній портал українського Інтернету, професійно займається наданням інформаційно-консультаційних послуг у сфері підбору, написання та оформлення матеріалу для студентських робіт (реферати, контрольні, курсові, дипломи, рішення задач та ін.). Ми на ринку освітніх послуг з 2007 року. Компанія офіційно зареєстрована як фірма, яка надає інформаційні послуги. За весь час свого існування VIP-Diplom став надійним другом безлічі студентів.

Завдяки досить високій популярності і затребуваності послуг Компанії ми займаємо лідируючі позиції за кількістю наданих послуг. Лідерські якості та гнучкість мислення наших працівників допомагають нам підкорювати все нові й нові вершини.

Фахівці нашої Компанії - ініціативні і талановиті люди, які мають величезний досвід у даному виді діяльності.

У своїй роботі ми враховуємо всі вимоги і пропозиції клієнтів, індивідуально підходимо до кожного замовлення, що в комплексі дозволяє нам гнучко реагувати на зміни побажань клієнтів в кінцевому результаті нашої праці з написання курсових, рефератів та дипломів.

Наша Компанія пропонує роботу, яка вигідно відрізняється від пропозицій наших конкурентів, тому що ми працюємо швидко, якісно, ??ефективно, злагоджено.

замовити дипломнуКожне замовлення виконується нами в точно обумовлені терміни і, що вкрай важливо, без плагіату з інших джерел. Ви можете бути впевнені, що фахівці, яким ви довірите написати дипломну роботу, звіт по практиці, курсову роботу, контрольну, реферат, рішення задач, доповідь на замовлення мають вищу освіту в даній області і підходять до вашого замовлення з повною відповідальністю. Крім того, ми гарантуємо повну конфіденційність кожного клієнта, незалежно від того з якою метою він звернувся до нас: замовити курсову роботу або написати дипломну. Ми беремося за непрості теми і виконуємо їх на гідному рівні.

Наша Компанія є компанією повного циклу. Це означає, що при замовленні звіту з переддипломної практики у нас, ви можете надалі, на його основі, написати дипломну чи магістерську роботу, яка буде повністю узгоджена зі звітом по практиці, як цього вимагають методичні рекомендації багатьох ВНЗ. Після написання дипломної (магістерської) роботи, за Вашим бажанням, співробітники нашої Компанії підготують для Вас відгук на диплом (магістерську), рецензію, доповідь до захисту, презентацію в Power Point, роздатковий матеріал. Надалі співробітники нашої Компанії можуть підготувати для Вас відповіді на питання білетів  до державних іспитів.

Ставши клієнтом нашої Компанії, замовивши у нас доповідь, реферат, контрольну роботу або курсову, Ви отримаєте хорошого партнера на весь термін навчання і знижки, які ми надаємо своїм клієнтам.

VIP-Diplom.com.ua - це:

  • Компанія, яка цінує кожного клієнта;
  • Компанія, якій можна довіряти. Багаторічний досвід і репутація - найкраща реклама;
  • Компанія, яка постійно працює і вдосконалюється, щоб радувати своїх клієнтів і покращувати свою роботу;
  • Компанія, яка цінує своїх співробітників, піклується про них;
  • Компанія, яка дає можливість співробітникам розвиватися особисто і професійно, працювати в якій прагнуть кращі професіонали;
  • Компанія, роботою в якій можна пишатися;
  • Компанія, яка дотримується високих стандартів корпоративного управління, яка будує свою роботу на принципах відкритості, сервісу, якості, прозорості та передбачуваності.

Запорука нашого успіху - це індивідуальність роботи, відповідність Вашим вимогам і якість.

Працюючи з нами, Ви отримуєте максимально якісну працю за мінімум зусиль з Вашого боку.