Вакансії

Робота для професіоналів

Друкувати

Наша команда готова прийняти до своїх рядів відповідальних і творчих людей з усіх куточків України. Ми будемо раді бачити Вас в числі наших професійних виконавців для написання рефератів, контрольних, курсових робіт, дипломних проектів, дисертацій на замовлення та інших робіт. Якщо у Вас є побажання та пропозиції по роботі - пишіть на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , Ми завжди раді співпраці!
Компанія VIP-Diplom запрошує до співпраці викладачів ВНЗ, кандидатів, докторів наук, доцентів, аспірантів, фахівців, що мають подібний досвід роботи не менше 2-х років.
У нашій роботі велике значення мають такі якості як відповідальність, вміння виконувати роботу в строк, а так само уважність, яка особливо важлива в написанні подібних робіт.
Якщо ви вмієте чітко і з високим професіоналізмом виконувати роботи на замовлення, не порушуєте встановлені терміни здачі замовлень, Ви творча і відповідальна людина, в такому випадку Ви можете розраховувати на роботу в Компанії, Ми чекаємо Вас!
Ми готові до співпраці з викладачами ВНЗ і можемо запропонувати їм різні форми взаємодії і гідний заробіток.
Контактний e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

З НАМИ ПРАЦЮЮТЬ ТІЛЬКИ ПРОФЕСІЙНІ АВТОРИ, МАЙСТРИ СВОЄЇ СПРАВИ!Вакансії для професіоналів

Якщо Ви:

 • При написанні робіт використовуєте новітню літературу і власні напрацювання;
 • Не використовуєте роботи з колекцій рефератів, розміщених у відкритому доступі мережі Інтернет;
 • Відповідальні, цінуєте свій час і клієнта та виконуєте якісні роботи відразу без доопрацювань;
 • Працюєте в режимі home-office, і завжди на зв'язку.

Ми пропонуємо:

 • Гідну оплату праці, розмір якої залежить тільки від Ваших трудових можливостей і бажання;
 • Стабільний, регулярно виплачуваний заробіток за фактом здачі готових замовлень;
 • Роботу через інтерактивну систему, що дозволяє самостійно контролювати індивідуальну зайнятість і свій дохід;
 • Цікаву та різноманітну роботу, що дозволяє в повній мірі реалізувати свої професійні навички та знання;
 • Надійні і перевірені умови плідного і довгострокового співробітництва.

Основні вимоги до виконуваних робіт:

 • Індивідуальне написання: всі роботи, незалежно - реферат, курсова, диплом пишуться тільки з використанням живої літератури. Використання колекцій рефератів і викладених в Інтернеті робіт категорично забороняється.
 • Якісне написання: в рефераті, курсовій, дипломній роботі повинні бути дотримані і виконані всі вимоги замовника, повністю розкрита тема, робота повинна бути оформлена за стандартами ГОСТ, якщо немає інших вимог з оформлення від замовника.
 • Написання робіт у терміни: виконання замовлення реферату, курсової, дипломної роботи до тієї дати, яка була вказана в замовленні, неприпустимі відкладання і відтягування термінів.
 • Дотримання необхідних обсягів: не потрібно без причини ні роздувати, ні скорочувати обсяг вказаний в замовленні.

Основні вимоги до авторів:

 • Вища освіта (бажано і друга вища), або викладацька діяльність;
 • Досвід роботи у сфері написання дипломних чи курсових робіт не менше двох років;
 • Відповідальність та пунктуальність;
 • Обов'язковість і старанність;
 • Бездоганне володіння українською та російською мовами;
 • Грамотна письмова мова (бездоганна орфографія, граматика і пунктуація);
 • Вік від 24 до 60 років;
 • Володіння комп'ютером та Інтернет на рівні досвідченого користувача.
 • Знання програм Microsoft office;
 • Наявність або доступ до мережі Internet;
 • Обов'язкова наявність мобільного телефону;
 • Наявність компетенцій у тих дисциплінах, з якими Ви працюєте;
 • Відповідальність за терміни і якість при написанні будь-якої роботи;
 • Готовність працювати в умовах стислих термінів.

Всі роботи проходять перевірку на якість та плагіат!

Для роботи з нами Вам необхідно надати зразки власних робіт * (1-3 роботи) в електронному вигляді разом з резюме **.
Також, для оформлення Вас як виконавця, Вам необхідно обов'язково надіслати фотокопію диплома про освіту!
З питань співробітництва звертатися по ICQ 634493218 в будні дні з 13.00 до 17.00 дня.

* Без прикладу роботи резюме не приймаються!
** Якщо у вас колектив авторів просимо окремим листом надіслати кількість виконавців, кількість виконаних робіт, досвід роботи, спеціалізація і т.д.Алгоритм роботи

Після реєстрації в нашій базі даних на Вашу електронну адресу починають приходити листи, що містять інформацію про замовлення прийнятих протягом доби, які пропонуються Вам до виконання. Розсилка проводиться щодня, починаючи з 14:00, заявки актуальні до наступного дня до 09:00.

Ціни Ви визначаєте на свій розсуд. Прохання встановлювати реальні ціни на роботи, тобто не завищувати ціни.

Якщо в розсилці є замовлення, яке Вас зацікавило, Ви оцінюєте дане замовлення (тобто відповідаєте на лист, який ми Вам вислали на оцінку). Якщо немає - напишіть будь-ласка слово «ВІДМОВА», щоб ми були впевнені в тому, що Ви перевіряєте пошту і замовлення.

Якщо в замовленні Вам щось не зрозуміло або Ви не впевнені, що зможете виконати його якісно і в строк - проясніть, будь ласка, спочатку всі неясності у нас (по ICQ, електронній пошті, телефону), а вже потім надсилайте заявку. Якщо Ви не впевнені як потрібно розуміти ту чи іншу вимогу до замовлення - не приймайте рішення самостійно. Значно легше спочатку уточнити що і як має бути зроблено.

Якщо Ви можете виконати замовлення, але Вас не влаштовує дата (не вистачить часу), то Ви можете вислати заявку з ціною, а також вказати у листі дату, на яку Ви могли б виконати дане замовлення.

Переконливе прохання не починати роботу над замовленням, поки Ви не отримаєте підтвердження від нас про те, що замовлення передано на виконання саме Вам. Після отримання підтвердження того, що замовлення передано Вам на виконання (поштою) - повідомте нас, будь ласка, що лист Ви отримали і роботу над замовленням почали. З цього моменту ми несемо перед Вами фінансову відповідальність по оплаті, а Ви по якісному виконанню замовлення.

Після отримання підтвердження Ви максимально якісно (уважно прочитайте «Правила оформлення робіт») і в строк виконуєте роботу, враховуючи стандарт виконання та вимоги до роботи, висилаєте її нам, після чого зв'язуєтеся з нами по телефону (або запитуєте підтвердження поштою або ICQ) і перевіряєте, чи доставлена робота.

Оплата: якщо Ви знаходитесь в Києві, то отримати гроші за замовлення Ви можете готівкою або на банківську картку. Якщо Ви перебуваєте за межами Києва, то ми відправляємо гроші на Вашу банківську картку. Витрати з перекладу (якщо банк стягує, що іноді буває, наприклад, якщо Ваша карта не кредитна, а зарплатна) вираховуються з заробленої Вами суми. У разі, якщо таким чином Вам отримувати гроші незручно - телефонуйте, і ми обов'язково щось придумаємо.

УВАГА! Оплата проводиться 2 рази на місяць по виконаних Вами замовленнях.

УВАГА! Ви несете відповідальність за якість виконаної роботи: у випадку, якщо Вашу роботу не прийме викладач, Ви допрацьовуєте її відповідно до його зауважень. Переробки по змісту проводяться безкоштовно (враховуючи всі вимоги викладача), пов'язані зі збільшенням обсягу - за окрему плату.

УВАГА! Якщо в замовленні дата виконання, наприклад, 07.09.2007, то робота повинна бути у нас 07.09.2007, не пізніше 9.00 (ранку). Робота вважається переданою нам з моменту, коли вона з'являється в нашому поштовому ящику. За запізнення у виконанні і доставці роботи накладається штраф.

УВАГА! Робота повинна бути отримана нами в термін в незалежності від того, є цей день робочим чи святковим.

Тема листа для готової роботи: № замовлення-готово (наприклад: 1217-виконано.), Сам файл з роботою Замовлення № (наприклад: Замовлення 1217).

Будьте уважні, якщо ви не оформили роботу відповідно до вимог ДСТУ (або обумовленим окремо в замовленні) - робота буде вважатися не виконаною до тих пір, поки Ви її не оформите відповідно. Це пов'язано з тим, що у нас немає можливості форматувати Ваші документи.

За порушення умов виконання робіт накладаються наступні ШТРАФИ:

 • За несвоєчасне виконання роботи: за відсутності у нас роботи в 9 ранку того дня, коли робота повинна бути виконана, накладається штраф у розмірі 25% вартості замовлення - в будь-якому разі, або не оплачується взагалі - у випадку, якщо клієнт через Ваше запізнення відмовиться її викуповувати. При передачі замовлень ми віддаємо перевагу виконавцям, які висилають роботи заздалегідь, і намагаємося не віддавати замовлення виконавцям, які регулярно роботи затримують.
 • За використання в роботі вільно доступних в Інтернеті студентських робіт або їх фрагментів, повторний продаж нам роботи - накладається штраф 100% вартості роботи і припинення співпраці. Будьте уважні!
 • Взяття на себе зобов'язань щодо виконання замовлення означає Вашу повну згоду з даним документом. Модуль нарахування штрафів вбудований в структуру бази даних, штрафи нараховуються автоматично в не залежності від причин запізнення - повірте, замовників ці причини не цікавлять.

Сподіваємося на довгострокове та взаємовигідне співробітництво!

УВАГА! При виконанні роботи має бути повна відсутність граматичних помилок і друкарських помилок.

УВАГА! Якщо щось із зазначеного Ви робити не вмієте - зателефонуйте нам, ми Вас проконсультуємо.

УВАГА! Обов'язково перечитуйте роботу перед відсиланням нам. За явно непрочитану роботу (багато граматичних помилок на кожній сторінці, невідповідність (несоответствие) відмінків (наприклад, внаслідок комп'ютерного перекладу) штраф нараховується однозначно і відразу.

УВАГА! Заборонено використання готових робіт та їх фрагментів, взятих з Інтернету або дисків з рефератами. Дозволено використання інформації з тематичних сайтів та ресурсів Інтернету, електронних книг. У випадку, якщо клієнт доведе, що робота або її частина була взята з готових робіт, доступних в Інтернеті - накладається штраф. Також ми будемо змушені припинити співпрацю з Вами.

УВАГА! Забороняється продавати нам одну й ту ж роботу неодноразово, якщо це не обумовлено окремо з нами по телефону, електронній пошті або ICQ.