Дипломні роботи
Друкувати

заказать дипломную работу

Написання дипломної роботи - ось до чого йде кожен студент протягом усіх років навчання. Це складний і трудомісткий процес. Тим не менше, кожен студент повинен підійти до питання написання диплому з усією відповідальністю і написати гарну дипломну роботу.

Диплом - це фінальний акорд Вашого навчання.

Він може називатися по-різному - дипломна робота, дипломний проект, випускна кваліфікаційна робота, магістерська робота, бакалаврська робота - але суть від цього не змінюється.

Дипломна робота є демонстрацією рівня теоретичних знань студента, отриманих в процесі навчання і здібності застосувати ці знання на практиці.

Замовлення диплома - важливе рішення, оскільки Ви довіряєте Компанії, в якій вирішили замовити дипломну роботу, зробити вирішальний крок на зустріч атестату. Ми розуміємо, наскільки серйозно оцінюється будь-яка дипломна робота в ВНЗ. Саме тому, ми з усією відповідальністю підходимо до замовлених у нас дипломних робіт і з кожним клієнтом, з кожним дипломом, працюємо окремо. Ми готові розробити для кожного замовника індивідуальний план написання диплому: написати дипломну роботу по частинах, коректувати її в ході роботи, встановлювати для кожної частини індивідуальні терміни.

Як правило, клієнти замовляють диплом, що складається з 3-х частин: теоретичної, аналітичної і найголовніше, практичної. Ми пропонуємо Вам написання дипломної роботи на замовлення будь-якої складності, на будь-яку тему, з різними вимогами Вашого викладача, які ми, звичайно ж, врахуємо з граничною точністю. Написання диплому та інших робіт, замовлених у нас відбувається силами рук кваліфікованих фахівців. Наші спеціалісти мають великий досвід написання дипломів на замовлення, які, зрозуміло, здаються на гарні оцінки. Замовити диплом у нас, значить довірити себе в надійні руки так як кожна дипломна робота на замовлення в нашій Компанії оригінальна і виконана по всім вимогам і Вашим побажанням.


Структура дипломної роботи будується в такий спосіб:

1. Вступ.  Він має обов'язкові складові, такі як обґрунтування актуальності обраної теми, опис мети і завдань дослідження, визначення предмета і об'єкта дослідження, опис методів, застосовуваних у роботі, огляд літературних джерел з обраної тематики і опис структури дипломної роботи.
2. Основна частина. Складається з трьох розділів.
1 розділ - теоретичний. У ньому викладено теоретичні аспекти по заданій проблематики. Розділ має обов'язковий поділ на підрозділи, кожен з яких нумерується списком другого рівня.
2 розділ - аналітичний. У ньому описується реальний стан об'єкта дослідження, дається його коротка характеристика, проводиться аналіз, виявляються проблеми та вузькі місця.
3 розділ - проектний. У ньому наводяться заходи по поліпшенню існуючого положення або способи вирішення проблем, виявлених у другому розділі.
3. Висновок. У ньому робляться короткі висновки по всій основній частини, наводяться основні результати розрахунків, коротко описуються всі рекомендації.

Перед тим, як приступити до написання дипломної роботи, ми уточнюємо всі деталі, а саме:

1. Чітке формулювання теми.
2. На підставі яких матеріалів повинен бути написаний диплом (це можуть бути дані самого студента, або ж у разі відсутності таких автор запропонує свої, наявні в його розпорядженні документи з організації)
3. Ми складаємо план дипломної роботи і відправляємо Вам на затвердження (якщо у Вас немає узгодженого плану роботи). Якщо є узгоджений план роботи, виконуємо роботу за узгодженим Вашим викладачем планом.
4. Ви узгоджуєте цей план з Вашим науковим керівником і при необхідності вносите в нього свої корективи.
5. Надсилаєте нам і ми починаємо працювати за заздалегідь затвердженим планом.
6. Диплом може бути написаний автором як без вашої участі, так і спільно з вами.

Схему роботи обираєте Ви. За вашим бажанням ми можемо писати диплом частинами, тобто пишемо перший розділ - висилаємо Вам - Ви читаєте, надсилаєте коментарі, зауваження або просто погоджуєтеся, також Ви можете показувати керівникові.

Далі ми пишемо роботу щодо другого, третього розділу тощо, і також надсилаємо Вам тексти для ознайомлення і коригувань.

Ця спільна робота дозволяє вам контролювати процес написання Вашого диплома, а для нас є наявністю гарного зворотного зв'язку. Як показує наш багаторічний досвід роботи - ця  схема працює бездоганно. Студенту простіше розібратися в тонкощах роботи, викладач упевнений в тому, що Ви систематично працюєте над дипломом, ми отримуємо своєчасний зворотний зв'язок, який позбавляє від нерозуміння.

У нашій Компанії Ви можете замовити диплом практично з будь-якої тематики. Наші фахівці, не тільки напишуть Ваш диплом, але і в разі необхідності проконсультують Вас з основних питань, роз'яснять все що потрібно, а також виконають всі доробки за вказівками Вашого викладача, згідно з договором і гарантіями.

Тому, якщо у Вас виникли складності з написанням диплома? Не вистачає часу і сил?

Ми виконуємо роботи для всіх студентів України. Відстань для нас - не межа. Ми виконаємо роботу для студентів з Києва, Харкова, Львова, Донецька, Одеси, Дніпропетровська, Криму, Луганська, Запоріжжя, Полтави, Черкас, Миколаєва, Тернополя, Херсона, Вінниці, Чернігова, Сум, Закарпаття, Кіровограда, Хмельницького, Рівного, Луцька, Чернівців, Івано-Франківська, Житомира та ін. міст і областей України. Ми цінуємо кожного Замовника!

Вартість диплома на замовлення - від 1700 гривень.

Стандартний термін написання від 18 днів.

Термінове і понадтермінове виконання роботи від 5 днів.

Якщо Ви вирішили замовити диплом у нас, Ви можете бути впевнені, що оригінальність роботи в програмі Антиплагіат буде не менше 70%, що припустимо у всіх ВНЗ. Також кожен, хто замовив у нас дипломний проект має гарантію, тобто якщо Ваш викладач вимагав внести деякі зміни, ми внесемо корективи безкоштовно.

Ціни Наші поради
Способи оплати Гарантії та зобов'язання