Друкувати

У якому вигляді я отримаю свою роботу?
Робота надається: при особистій зустрічі - в роздрукованому вигляді та / або на CD-диску; в інших випадках - по e-mail в електронному вигляді.

Які гарантії на якість виконуваних робіт?
Головна гарантія - це якісна робота, яку Ви отримаєте і зможете ознайомитися з нею, і яка буде відповідати заявленим вами вимогам.

Чи виконуєте ви доопрацювання на вимогу викладача?
Так, виконуємо. В рамках даної роботи. Безкоштовно (в деяких випадках ми можемо вимагати письмову рецензію на роботу).

А раптом викладач поверне роботу і Ви відмовитеся її переробляти?
Всі доопрацювання ми здійснюємо абсолютно безкоштовно протягом 14 днів, за винятком таких випадків: у Вас змінилася тема роботи; кардинально змінилися вимоги до роботи, у викладача з'явилося нове бачення теми; спочатку не були зазначені всі вимоги до роботи, виникли нові вимоги.

Де гарантія, що робота буде дійсно ексклюзивною?
Ми не стали б організовувати діяльність з написання дипломів і курсових на замовлення, створювати робочі місця, організовувати Компанію, платити податки і т.д., щоб просто займатися плагіатом, та ще й з безкоштовних колекцій, в цьому немає сенсу оскільки подібна діяльність не може проіснувати довго.

Я живу не в Києві. Я можу бути впевнена, що мені відправлять по e-mail мою роботу?
Перед тим, як Ви будете проводити оплату, ми можемо вислати Вам на e-mail уривки з замовленої або купленої Вами готової роботи.

Хто буде виконувати мою роботу?
Завдання на Вашу роботу буде перенаправлено автору, який має відповідну освіту та необхідний досвід в даній конкретній області роботи.