Знижки

Друкувати

Шановні замовники! Нами розроблена гнучка цінова політика, яка дозволяє надавати різні знижки. Передбачені знижки двох типів: постійні (діють постійно) і періодичні (діють в певні періоди).

1. «Щаслива десятка: при замовленні 10 і більше робіт кожна десята безкоштовно. Безкоштовну роботу визначає менеджер, вартість безкоштовної роботи не перевищує 150 гривень.

2. «Відмінно»: ЗНИЖКИ 50% від вказаної ціни на готові курсові, дипломні, звіти по практиці, контрольні роботи, реферати з бази готових робіт, замовлені у вихідні дні! Потрібно терміново написати курсову роботу, диплом, контрольну, реферат або звіт по практики, купи готову роботу з бази готових робіт, здай і отримай відмінно!

3. «Легка субота»: При замовленні робіт в суботу надається знижка 7% *.

4. Роздрукуй купон та отримай знижку! * Прийшов з роздрукуванням цього тексту в офіс знижка 5%.

5. Періодичні знижки: Знижка 5% у святкові дні:

- 1-10 січня,
- 25 січня,
- 14 лютого,
- 23 лютого,
- 8 березня,
- 1 вересня,
- 4 листопада.

7. Приведи 10 друзів на замовлення дипломної роботи та отримай 2000 гривень в подарунок! Поспішай! Це означає що твій диплом буде написаний АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО з тими ж привілеями за договором і з усіма гарантіями! Де ще побачиш таке?

Приведи друзів, які бажають замовити 10 курсових робіт, і отримай свою курсову АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО на тих же умовах!

5 друзів, які бажають замовити дипломну роботу - і твій диплом ми напишемо за 1000 гривень! Якщо ти пишеш диплом сам, але п'ятеро твоїх друзів вирішили замовити його у нас, ми віддамо тобі 1000 гривень в симпатичному конвертику. Заманливо? Дзвони, навіщо тягнути? Порадуй себе!

8. Знижки для першокурсників - знижка 8% на замовлення. Знижка нараховується автоматично, якщо Ви вказали курс навчання перший. Знижка не поширюється на дипломи, звіти з практики.

* Деталі уточнюйте у Вашого менеджера.

 

Знижки за акціями не сумуються.
На термінові і надстрокові роботи знижки не поширюються.
Всі знижки розповсюджуються тільки на одиницю товару вартістю від 100 гривень.