Способи оплати

Друкувати

VIP-Diplom орієнтована на користувачів усіх регіонів України, тому, для зручності, ми пропонуємо кілька варіантів оплати, з яких замовник може вибрати найбільш зручний для себе.

Ми працюємо на умовах передоплати. Передоплата є гарантією Вашої зацікавленості у виконанні реферату, контрольної, курсової, звіту з практики або іншої наукової роботи. Отримавши передоплату, ми приймаємо на себе зобов'язання щодо виконання Вашого замовлення. У нас завжди можна замовити та сплатити замовлення так, як Вам зручно! Це легко і просто:

  1. Ви надаєте вимоги на замовлення (предмет, назва, вимоги до роботи, терміни, при необхідності - методичні вказівки і т.д.) по e-mail або оформлюєте бланк замовлення на сайті.
  2. Адміністратор узгоджує з Вами ціну. Обов'язковою умовою надходження замовлення в роботу є 50% передоплата. Після підтвердження оплати ми почнемо роботу над замовленням. Ви в будь-який момент зможете отримати інформацію про стан свого замовлення. В даному випадку оплата послуг відбувається за допомогою одного з нижче описаних способів. Коли замовлення виконане, ми зв'язуємося з Вами, далі Ви оплачуєте відсутню суму до 100% оплати, після аналогічного підтвердження, ми направляємо роботу цілком.
  3. Ви можете сплатити одразу 100% передоплату, в цьому випадку Ви отримаєте повну версію роботи відразу після її виконання.
  4. При термінових і надстрокових замовленнях оплата здійснюється заздалегідь у розмірі 100% на момент замовлення роботи.

Увага! Проводити оплату наших послуг потрібно тільки після узгодження всіх вимог і отримання номера замовлення і вартості послуг.

Увага! Після внесення авансового платежу (незалежно від виду оплати), потрібно вислати відскановану або сфотографовану версію квитанції (чека, скріншоту) на електронну адресу менеджера, який працює із замовленням.

Увага! При переказі грошей, прохання враховувати відсоток комісії.

Наші послуги Ви можете сплатити наступним чином:
Банківським переказом (Приватбанк)
Система Приват24
Банківським переказом (Райффайзен Банк Аваль)
Система Райффайзен Онлайн
Система Western Union
MoneyGram

Банківський переказ (ПриватБанк)

privatbank

Поповнення готівкою у відділенні ПриватБанку. Оплата замовлення може здійснюватися через банк. Повідомте адміністратора про те, що Ви вибрали цей спосіб оплати і Вам на електронну пошту буде надано рахунок. При оплаті рахунку в банку касир видає квитанцію, яку необхідно зберегти (вона є гарантією платежу).

Увага! Якщо Ви вирішили оплатити через інший банк просимо врахувати, що такі перекази найтриваліші, іноді гроші "блукають" по місту до 2-х тижнів.

Прохання враховувати відсоток комісії при оплаті.

 

Система Приват24

Якщо Ви володар пластикової картки ПриватБанку, Ви можете оплатити замовлення через систему Приват24.   
Повідомте адміністратора про те, що Ви вибрали цей спосіб оплати і Вам на електронну пошту буде надано рахунок.

Прохання враховувати відсоток комісії при оплаті.

 

Оплата  за допомогою банківського переказу (Райффайзен Банк Аваль)

avalПоповнення готівкою у відділенні  Райффайзен Банк Аваль. Оплата замовлення може здійснюватися через банк. Повідомте адміністратора про те, що Ви вибрали даний спосіб оплати і Вам на електронну пошту буде надано рахунок. При оплаті рахунку в банку касир видає квитанцію, яку необхідно зберегти (вона є гарантією платежу).

Увага! Якщо Ви вирішили оплатити через інший банк просимо врахувати, що такі перекази найтриваліші, іноді гроші "блукають" по місту до 2-х тижнів.

Прохання враховувати відсоток комісії при оплаті.

 

Система «Райффайзен Онлайн»

avalЯкщо Ви володар пластикової картки Райффайзен Банк Аваль, Ви можете оплатити замовлення через систему Райффайзен Онлайн. Повідомте адміністратора про те, що Ви вибрали цей спосіб оплати і Вам на електронну пошту буде надано рахунок.

Прохання враховувати відсоток комісії при оплаті.

 

Система WebMoney

WebMoney Для оплати замовлення за допомогою web-гаманця, уточніть наш номер у адміністратора.
У поле призначення платежу вкажіть ваші контактні дані та номер замовлення.
Зберігайте, будь ласка, квитанції видані терміналом до зарахування платежу Вашим менеджером. Повідомте менеджеру точний час платежу і суму до зарахування (тобто суму з урахуванням комісії терміналу), або надішліть по електронній пошті відскановану квитанцію. Прохання враховувати відсоток комісії терміналу.
Детальніше на www.webmoney.ru


Система Western Union
Перекази за системою Western Union (WU) робляться в даний час, практично, з будь-якого банку.
Шукайте логотип системи!
Все, що необхідно мати з собою для здійснення даного перекладу - посвідчення особи, гроші і дані про одержувача:
Вестерн Юніон - жителі іноземних держав можуть здійснювати за системою Вестерн Юніон. Вибравши цей метод оплати вам необхідно зв'язатися з нашими менеджерами і отримати П.І.Б. особи, на яку необхідно зробити переказ.
Після перерахування грошей обов'язково повідомте нам про суму, дату переказу, П.І.Б., місто і код переказу, а також номер замовлення. Зарахування грошей звичайно проводитися протягом 1 робочого дня.


MoneyGram
Грошові перекази MoneyGram - це швидко, надійно і зручно. Отримати або відправити грошовий переказ можна в будь-якій країні світу, де є MoneyGram, в будь-якому пункті обслуговування клієнтів системи. Оплата тільки при відправленні переказу за рахунок відправника. Виплата переказу здійснюється безкоштовно для одержувача.
Відправлення переказу. Для відправлення переказу достатньо заповнити бланк, пред'явити документ, що засвідчує особу відправника, внести в касу суму переказу, після чого оператор повідомить відправнику номер переказу, який необхідно повідомити одержувачу. При відправленні переказу присвоюється унікальний контрольний номер (8 знаків). Для відправлення переказу достатньо знати країну, прізвище та ім'я одержувача. Переказ стає доступним до виплати відразу після присвоєння йому контрольного номера. 
Виплата переказу. Для отримання переказу клієнт-одержувач повинен знати: контрольний номер переказу, країну відправлення переказу, прізвище та ім'я відправника, суму переказу. При отриманні переказу клієнту необхідно заповнити бланк на одержання переказу та пред'явити документ, що засвідчує особу одержувача.
Детальніше на www.moneygram.com 

Увага! Банківські платежі надходять на рахунок протягом 1-3 робочих днів (згідно з Інструкцією НБУ). Компанія не несе відповідальності за терміни переведення банківських платежів.
Увага! Без 50% передоплати замовлення в роботу не надходить, а у Компанії не виникають зобов'язання про виконання замовлення у зазначений термін. Замовлення видається тільки після 100% оплати. 
Увага! Після оплати зберігайте квитанції, чеки та інші документи, що підтверджують оплату!