Семінар

Друкувати

Написання семінарів на замовленняСемінар – це форма навчальних занять, в якій теорія обов'язково спирається на практику. Він виник в давньогрецьких і римських школах, коли доповіді учнів супроводжувалися коментарями і висновками викладачів.

Семінар – слово латинського походження, в перекладі означає «теплиця» або «розсадник», бо вчитель як би «сіє» знання в свідомість учнів, після чого учні здатні до самостійних суджень, до відтворення та поглиблення отриманих знань. В українських університетах навчальні заняття у формі семінарів почали проводити в XIX столітті.

Тема семінару визначається викладачем заздалегідь і повторює тему раніше проведеної лекції. На таких заняттях учні (студенти, стажисти) виступають перед своїми однокурсниками (слухачами) з повідомленнями, доповідями та рефератами, які можуть супроводжуватися показом ілюстрацій, слайдів, фільмів. Далі все почуте і побачене обговорюється. Присутні на семінарі можуть задавати питання виступаючому або викладачеві, ділитися своєю думкою або, по можливості, застосувати почуте на практиці. Підготовка до семінару є обов'язковою.

Мета такої форми навчання – закріпити пройдений матеріал, навчити присутніх певної методики. Важливою перевагою семінарів є і формування навичок професійної дискусії. Крім того, на таких заняттях можна легко простежити, як засвоєно матеріал, які питання і заперечення з'явилися в аудиторії.

Семінари особливо ефективні при підготовці інженерних та науково- педагогічних кадрів.

Якщо Ви вирішили замовити семінар у нас, то Ви можете бути впевнені, що оригінальність роботи в програмі Антиплагіат буде не менше 80% , що припустимо в усіх ВУЗах.

Співпрацюючи з нами, Ви зможете замовити семінар на будь-яку тематику в Києві, Львові, Харкові, Одесі, Дніпропетровську чи будь-якому іншому місті України.