Контрольні роботи
Друкувати

Замовити контрольну роботуКонтрольна робота - проміжний метод перевірки знань учня або студента. В період сесії, як у студентів стаціонару так і у студентів-заочників, замовлення даної послуги стає вельми затребуваним.

Контрольні роботи, як правило, містять теоретичний і практичний матеріал. Якщо Ви з якоїсь причини не можете виконати завдання, замовити контрольну роботу можете в нашій Компанії.

Ми пропонуємо виконання контрольних робіт для студентів будь-яких ВНЗ та будь-яких спеціальностей. Рішення контрольних буде точно відповідати Вашим вимогам або вимогам, зазначеним у методичному посібнику.

Ми здійснюємо написання контрольних з усіх предметів.

Компанія VIP-Diplom пропонує вам рішення контрольних робіт на замовлення в найкоротші терміни, зберігаючи якість роботи на найвищому рівні.

Фахівці нашої Компанії виконують контрольні роботи на замовлення з найрізноманітніших предметів, це можуть бути контрольні по таким предметам, як: історія, психологія, педагогіка, журналістика, біологія, математика, фізика, хімія, електротехніка, опір матеріалів, механіка, бухгалтерського обліку, економіки, менеджменту, управління персоналом, логістиці, програмування, аудит, фінанси, право, іноземна мова, інвестиції та інші предмети. Ми виконаємо будь-яку контрольну роботу на замовлення, але попередньо ми просимо надіслати завдання, для попередньої оцінки складності роботи.

Багато викладачів видають завдання на контрольну роботу безпосередньо перед початком сесії, коли часу на повторення матеріалу і підготовку до іспитів залишається дуже мало. Тому замовлення контрольної роботи є, мало не єдиним засобом хоча б трохи розвантажитися перед сесією. До того ж контрольні роботи на замовлення дозволять вчасно отримати всі заліки.

Ми виконуємо роботи для всіх студентів України. Відстань для нас - не межа. Ми виконаємо роботу для студентів з Києва, Харкова, Львова, Донецька, Одеси, Дніпропетровська, Криму, Луганська, Запоріжжя, Черкас, Полтави, Миколаєва, Тернополя, Херсона, Вінниці, Чернігова, Сум, Закарпаття, Кіровограда, Хмельницького, Рівного, Луцька, Чернівців, Івано-Франківська, Житомира та інших міст і областей України. Ми цінуємо кожного замовника!

Ми пишемо контрольні роботи орієнтуючись на побажання наших клієнтів і вимоги їх викладачів, що дозволяє отримати максимально точний результат. Контрольні пишуться з найрізноманітніших тематик, і навіть самі складні завдання не ставлять наших співробітників в глухий кут. Для роботи використовуватимуться тільки перевірені джерела і кожна контрольна на замовлення в нашій компанії виправдає ваші очікування і змусить вашого викладача проявити прихильність на іспиті.

Якщо Ви вирішили замовити контрольну роботу, будь-ласка, уточніть у Вашого викладача, чи існує методична розробка, якщо так, обов'язково майте її при собі, замовляючи контрольну.

Якщо є така можливість, дізнайтесь на яку тему ваша контрольна робота.

Замовляючи розв'язок контрольної роботи, Вам необхідно знати вимоги щодо оформлення замовлення.

Обов'язково уточніть, наскільки об'ємно необхідно вирішувати кожну задачу (чи необхідно докладно розписувати кожну дію).

Вам необхідно вирішити контрольну роботу терміново? Врахуйте, мінімальний термін роботи встановлюється, враховуючи обсяг роботи (кількість завдань) і складність роботи (завдань). Контрольні на замовлення пишуться від одного до 10 днів.

Контрольна робота коштує у нас в середньому від 140 гривень. Але щоб точно визначити вартість нам необхідно бачити обсяг роботи. Ви можете замовити або оцінити контрольну роботу прямо зараз, скориставшись нашою формою замовлення. Оцінка роботи абсолютно безкоштовна. Замовляйте контрольні роботи у нас і ми допоможемо вирішити всі Ваші проблеми з навчанням!

Усі контрольні дуже відрізняються одна від одної: теми, тип, складність, обсяг, тип оформлення. Тому для вирішення контрольних робіт необхідний індивідуальний підхід до кожного завдання. Ми готові розробити цей підхід з Вами. А тому - замовлення контрольних робіт у нас - це економія часу і сил в обмін на відмінну якість.

У нашій Компанії Ви можете замовити контрольну практично з будь-якої тематики. Наші фахівці, не тільки напишуть Вашу роботу, а й у разі необхідності проконсультують Вас з основних питань, роз'яснять все що потрібно, а також виконають всі доробки за вказівками Вашого викладача, згідно гарантій.

Вартість однієї задачі - від 15 гривень.

Вартість контрольної роботи на замовлення - від 140 гривень.

Стандартний термін написання - від 6 днів.

Термінове і надтермінове виконання роботи - від 1 дня.

Якщо Ви вирішили замовити контрольну роботу у нас, Ви можете бути впевнені, що оригінальність роботи в програмі Антиплагіат буде не менше 80%, що припустимо в усіх ВНЗ. Усі контрольні на замовлення, написані у нас, ми перевіряємо на відсоток плагіату і вимагаємо від автора оригінальність від 80% до 100%. Проте кожен, хто замовив у нас контрольну роботу має гарантію, тобто якщо Ваш викладач зажадав внести деякі зміни, ми внесемо корективи безкоштовно.